O nas

Firma “Syngielton” jest nowoczesną pracownią architektury krajobrazu, rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku z inicjatywy Wojciech Rakowskiego. Pracownia specjalizuje się w tworzeniu i realizacji założeń projektowych, związanych z terenami zieleni przydomowej i publicznej. Obręb w jakim działamy, jest zarówno otwarty krajobraz jak i zurbanizowana przestrzeń miejska, często podlegająca jurysdykcji Konserwatora Zabytków. Aby uzyskać najwyższej klasy jakość wykonywanych usług Nasza pracownia współpracuje ze specjalistami pokrewnych branży.

W szeregi naszej firmy wchodzi wysoko wykwalifikowana kadra architektów krajobrazu, architektów, urbanistów oraz ogrodników. Firmę tworzy interdyscyplinarny zespół ambitnych i młodych specjalistów, stale podnoszących swoje umiejętności i poszukujących nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz materiałowych.

Główną ideą jaka nam przyświeca jest funkcjonalne oraz estetyczne kreowanie przestrzeni w celu poprawy komfortu życia. Tworzymy nowy wymiar przestrzeni harmonijnie współgrającej z architekturą i otoczeniem. Entuzjazm tworzenia, indywidualne podejście do powierzonego zadania oraz doświadczenie jest gwarancją jakości usług świadczonych przez Naszą firmę.